Boat Party

Start Date Sat Jun 15 2024, 10:00 MDT
End Date Sun Jun 16 2024, 12:00
Location Grasmere, BC, Canada Get Directions
Price
C$200
Buy Ticket
Website https://www.instagram.com/rumiactivities/ Go
Organizer Email rumi.activities@gmail.com
Organizer's Phone 5149651878
Categories Entertainment, Food and Drink, Music, Sport
Organizer Rumi Activities

Description

تور قایق‌سواری و اردوی ۲ روزه: سفری به دنیای آرامش و لذت!!!

آیا به دنبال یک تجربه‌ی منحصر به فرد در آب‌های آرامش‌بخش هستید؟ آیا فکر می‌کنید که یک شب در طبیعت، در کنار آتش‌ و زیر آسمان پرستاره، تجربه‌ای فوق‌العاده خواهد بود؟ اگر پاسخ شما بله است، ما برای شما سفری را طراحی کرده‌ایم که تمامی این تجربه‌ها را برایتان به همراه می‌آورد.

با شرکت در تور ما، شما به یک ماجراجویی فوق‌العاده خواهید رفت. از قایق‌سواری در  دریاچه گرفته تا اقامت در چادر در کنار آتش‌، همه‌چیز برای شما در نظر گرفته شده است. در این تور، شما همراه با تیم ماهر ما، از غذاهای خوشمزه و متنوع لذت می‌برید. از شام‌های گرم و لذیذ تا صبحانه‌های انرژی‌بخش، همه‌چیز در اختیار شماست.

با ما در این سفر به یادماندنی، به دنیایی از آرامش و هیجان خوش‌آمدید! برای اطلاعات بیشتر، با ما تماس بگیرید و لحظاتی خاطره‌انگیز را آغاز کنید.

جزییات سفر ۲ روزه (۲۰۰ دلار):

هزینه ی سفر شامل هزینه ی قایق، کمپ سایت و سه وعده غذا (نهار، شام، صبحانه) و نوشیدنی می باشد. برای رفت و آمد، چادر و کیسه خواب اگر نیاز به کمک دارید با ما در تماس باشید.

جزییات سفر ۱ روزه (۱۵۰ دلار):

هزینه ی سفر شامل هزینه ی قایق، یک وعده غذا (نهار) و نوشیدنی می باشد.

لطفا توجه بفرمایید که این برنامه مخصوص بزرگسالان است (۱۸+) و به علت هماهنگی، هزینه ی قایق و کمپ بطور کامل از قبل پرداخت می شود و در صورت کنسل کردن متاسفانه قابل عودت نمی باشد.